Produkcija

Šarvuotos durys

Iš plataus mūsų siūlomo durų spektro, duris pas mus gali išsirinkti net ir išrankiausias užsakovas.

Galime Jums pasiūlyti įvairaus tipo, įvairių spalvų bei išmatavimų duris. Mūsų siūlomos durys gali būti tiek plieninės, tiek kompozicinės, tiek aliumininės, tiek plastikinės ar medinės. Kiekvienam užsakovui labai svarbu namo duris rinktis ne tik gražias, bet ir saugias, tvirtas, patikimas. Kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai suteiks Jums išsamią informaciją apie siūlomus gaminius, atsižvelgami į Jūsų poreikius bei galimybes, patars kokias duris išsirinkti.

Paskutinių metų naujiena - kompozicinės lauko įėjimo durys, pagamintos iš specialaus kompozito, kuris turi ne tik idealius šiluminius parametrus, bet ir gražų dizainą bei ypatingą tvirtumą. Šios durys Lietuvoje dar yra naujiena, tačiau Anglijoje bei kitose šalyse jau užsirekomendavusios ir įsitvirtinusios rinkoje kaip durys, idealiausiai tinkančios namo įėjimo durims.

Langai

Dėka patrauklios kainos ir puikių techninių charakteristikų, Lietuvoje šiuo metu populiariausi plastikiniai (PVC) langai. Plastikiniai langai puikiai saugo šilumą, yra patrauklaus dizaino, juos ypač paprasta prižiūrėti eksploatacijos eigoje. Plastikiniai (PVC) langai yra ilgaamžiai, jų nereikia dažyti.

Garažo vartai

Įsirenginėjantiems ar renovuojantiems individualų namą, mes siūlome patikimus, laiko patikrintus pakeliamus segmentinius (sekcinius) garažo vartus. Šie vartai yra populiariausi tarp buitinių vartotojų. Segmentiniai garažo vartai atsidaro vertikaliai, jie pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šios priežasties taupomas patalpų plotas, automobilį galima pastatyti prie pat vartų tiek iš vidaus, tiek iš lauko pusės. Segmentiniai (sekciniai) garažo vartai gali būti komplektuojami tiek su mechanine, tiek su automatine pavara.

Profilinės sistemos

Profilinės įstiklintos durys, vitrinos ir pertvaros dažniausiai naudojamos visuomeninės bei komercinės paskirties patalpose, kur reikalingas didesnis šviesos pralaidumas ar matomumo pro duris.