Lauko durys

Renkantis lauko duris, labai svarbu jas rinktis ne tik gražias, bet ir tvirtas, patikimas bei patogias, kadangi jos užtikrina Jūsų namų saugumą, šilumą, jaukumą bei komfortą. Lauko durys - nėra vienadienė investicija, todėl renkantis jas, taupyti neverta.

Lauko durys gali būti plieninės, aliumininės, plastikinės ar kompozicinės, t.y. pagamintos iš specialaus kompozito, apjungiančio idealias šilumines savybes, tvirtumą bei puikų dizainą.

Visos mūsų tiekiamos lauko durys yra gaminamos pagal užsakovo matmenis, spalvą, varstymo kryptį bei norimą dizainą. Prie visų durų galime sukomplektuoti įvairias, patikimas ir saugias spynas. Visos lauko durys gali būti tiek vienvėrės, tiek dvivėrės, tiek su nevarstomomis šoninėmis dalimis arba viršlangiais.

Kompozicinės (stiklo pluošto) lauko įėjimo durys

Kompozicinės lauko durys

Šios durys - geriausias pasirinkimas ieškantiems lauko įėjimo durų namui. Tai labai šiltos lauko durys namui. Šios durys savyje apjungia estetinį medžio grožį, aliuminio lengvumą, plastiko vientisumą ir apsaugines plieno savybes. Tuo pačiu šios durys neturi trūkumų, kurie pasitaiko duryse, pagamintose iš plieno, aliuminio ar plastiko.

Lauko durys PDD

Lauko durys PDD

Šios durys labiausiai tinka tiems, kurie ieško kokybės, dizaino ir praktiškumo už mažiausią kainą. Plieninės lauko įėjimo durys PDD gaminamos iš cinkuoto šalto valcavimo plieno skardos. Durų varčia - su užlaida, 60 mm storio, užpildyta didelio tankio nedegia, drėgmės nesugeriančia akmens vata. Šios durys dažomos milteliniais dažais pagal RAL spalvų paletę.

Aliumininės lauko durys

Aliumininės lauko durys

Šios lauko durys skirtos tiems, kurie ieško prabangos ir išskirtinio šiuolaikiško dizaino. Aliuminines lauko duris gaminame iš šiltų aliuminio profilių SAPA, ALUMIL arba PONZIO. Šiose duryse ypač dera elegancija, atsparumas ir energijos taupymas. Aliuminio profilių paviršiaus padengimas gali būti anotuotas, dažytas milteliniais dažais pagal RAL spalvų paletę arba dekoruotas medžiu.