Pakeliami segmentiniai vartai

Segmentiniai arba sekciniai pakeliami garažo vartai yra patys populiariausi tarp buitinių vartotojų. Segmentiniai garažo vartai atsidaro vertikaliai, jie pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šios priežasties taupomas patalpų plotas, automobilį galima pastatyti prie pat vartų tiek iš vidaus, tiek iš lauko.

Pakeliami garažo vartai gali būti komplektuojami tiek mechanine, tiek su automatine pavara.

Siūlome pakankamai platų vartų sekcijų dizaino bei spalvų pasirinkimą, kas garantuoja vartų pritaikomumą bet kokio tipo namui.

Vartai gaminami pagal Jūsų garažo nišos išmatavimus, tai užtikrina, kad jie bus pagaminti būtent Jūsų garažui be papildomo mokesčio.

Vartų paviršiaus faktūra gali būti medžio arba tinko. Standartinės spalvos - balta RAL9016 ir ruda RAL 8017. Jūsų pageidavimu, vartai gali būti nudažyti ir kitomis spalvomis pagal RAL spalvininką.

Išorinė vartų pusė taip pat gali būti keturių medžio faktūros spalvų: auksinio ąžuolo, seno ąžuolo, tamsaus ąžuolo arba raudonmedžio.

Pakeliami segmentiniai vartai
Vartų spalvos

Vartų spalvos

Pagal pageidavimą galite išsirinkti labiausiai Jums tinkančią vartų spalvą iš pateikto spalvininko arba iš RAL spalvų paletės. Vartų dažymui naudojami aukščiausios kokybės vokiški pramoniniai dvikomponenčiai poliuretaniniai dažai, užtikrinantys spalvos ilgaamžiškumą bei mažą blukimo rodiklį.